Belediyemiz tarafından organize edilen 23. Şehit Emanetleri Sergisi açılış programı belediyemiz konferans salonunda gerçekleşti.
Açılış programına Belediye Başkanımız Sn. İrfan Coşgun , Şehit Aileleri Birliği adına Sn. Menderes Kılıçaslan , Şehit aileleri ve vatandaşlarımız katıldı. Şehitlerimize ait toplamda 193 parça kişisel eşyanın bulunduğu serginin açılış programında duygu dolu anlarda yaşandı. Belediye Başkanımız Sn.İrfan Coşgun burada yaptığı konuşmada ne yaparsak yapalım şehitlerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Rabbim Şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin ve ailelerine sabırlar ihsan eylesin dileklerinde bulundu. Şehit Emanetleri Sergisi hafta boyunca belediyemiz konferans salonunda vatandaşlarımızın ziyaretine açıktır.
 

23.Şehit Emanetleri Sergisi Açıldı - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
23-sehit-emanetleri-sergisi-acildi-yozgat-akdagmadeni-belediye