Bir toplumu mağrur eden onu oluşturan bireylerin hassasiyetleridir. Zira temsil ettiği değerleri yaşamayan bir toplumun baki olması da mümkün olmayacaktır. Güzel değerlerin yaşatılması adına Belediye Başkanımız İrfan COŞGUN hastanemizi ve hastalarımızı ziyaret etmiştir. Ziyaret sırasında iyi dileklerini ileten Başkanımız hastalarımızın durumları ile ilgili yetkililerden bilgi almış, hastanemizin eksiklerinin giderilmesi adına yapılması gerekenlerle ilgili görüş alış verişinde bulunmuştur. Hastalarımıza çeşitli hediyelerde sunan Başkanımız toplumun hassasiyetlerinin göz ardı edildiği bir sistemi temsil etmek yerine, güzel ahlak temsili davranışların bizi biz yapan unsurlar olduğunu belirtmiştir.
Toplumun hiçbir kesiminin ayrıştırılmadığı, hiçbir gurubun göz ardı edilmediği ve Biz’i oluşturan değerlerin sahiplenildiği bir yönetim anlayışının önümüzdeki süreçte katlanarak devam edeceğini belirtmiştir.
Başkanımızdan Hasta Ziyareti - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
baskanimizdan-hasta-ziyareti-yozgat-akdagmadeni-belediye