18-26 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası nedeni ile miniklerin öğretmenleri eşliğinde düzenledikleri ‘’Gençliğin güzel bir yüzü, ihtiyarlığın bir ruhu vardır.’’ temalı gösterisi büyük beğeni topladı.
Belediyemize bağlı Bizim ev kreş ve gündüz bakım evinde minik yavrularımız öğretmenleri eşliğinde yaşlılar gibi giyinerek, onlar gibi davranmaya çalıştı.
Kreş yetkilileri, 18-26 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla öğrencilerine yaşlıların önemini ve yaşlılara saygıyı pekiştirmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, yaşlılara saygıyı yapılan etkinlikle öğrencilerin eğlenerek öğrendiğini söyledi.
Kısa bir süre önce açılışını gerçekleştirdiğimiz Bizim Ev Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde miniklerin günleri dolu dolu geçiyor. Eğlenirken öğrenen öğrenciler her gün farklı bir etkinlik ve birbirinden eğlenceli dersleriyle geleceğe hazırlanıyor. Çocuklarımız için gençlerimiz için durmak bilmeden çalışmaya onlara güzel bir gelecek hazırlayan projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz…

Takip Et
YAŞLILAR HAFTASINA ÖZEL ETKİNLİK - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
yaslilar-haftasina-ozel-etkinlik-yozgat-akdagmadeni-belediye