Halen Yozgat ili Akdağmadeni ilçesi Bahçecik köyünde ikamet eden Mehmet Bozdağ'ın oğludur has Yozgatlı ve vatan sevdalısıdır Bekir Bozdağ..
Akdağmadeni Belediye başkanımız Sayın İrfan Coşgun, belediye meclis üyeleri ve Ak Parti ilçe teşkilatı olarak Anayasa Komisyon başkanlığı görevini yapmakta olan Bekir Bozdağ'ı makamında ziyaret ettiler.Belediye başkanımız Sayın İrfan Coşgun " Siz bizim öz evladımızsınız.Sizin siyasi başarılarınızı tüm Akdağmadeni halkı olarak biliyoruz ve size güveniyoruz.Bu zor günlerde Akdağmadeni halkı olarak sizin her zaman yanınızdayız.Bizi burada ağırladığınız için tüm Akdağmadeni halkı adına teşekkür ederim " diyerek daha sonrasında Milli Savunma Komisyon Başkanı İsmet Yılmaz ve Aile Sosyal Politikalar Bakanığı Genel Müdürlüğü görevini yapmakta olan Şuayip Tunçal beyleri makamlarında ziyaret ettiler.
 
 
Akdağmadeni Seninle - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
akdagmadeni-seninle-yozgat-akdagmadeni-belediye