ORMAN YOLU CADDESİ YENİLEME ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK....

İlçemizin her mahallesi ve caddesini alt yapısı ve üst yapısıyla yenilemeye devam ediyoruz. 

Kış mevsimi öncesinde alt yapı çalışmalarını tamamladığımız özellikle asbestli içme suyu hatlarını yenileyerek startını verdiğimiz Orman Yolu Caddesinde geriye kalan yol ve çevre düzenleme işini de tamamlamak için çalışmalara başladık. 

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN '' İlçemizin önemli mahallelerini birbirine bağlayan ana arterlerden olan Orman Yolu Caddemizde inşallah kısa süre içerisinde yenileme çalışmalarını tamamlayacağız. Kış mevsimi öncesinde içme suyu, doğalgaz, kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj hatlarını detaylı bir çalışmayla yenilemiştik. Çalışma sonunda caddemiz enilenmiş kaldırımlarıyla, sokak aydınlatmaları ve asfalt yoluyla vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.  Şimdiden ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.'' dedi.


Takip Et
ORMAN YOLU CADDESİ YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
orman-yolu-caddesi-yenileme-calismalari-basladi-yozgat-akdagmadeni-belediye