İlçemizin önemli eksikliklerinden biri olan ‘’Kreş ve Gündüz Bakım Evi’’ projesi için çalışmalara başladık. Çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak, ilköğretime hazırlamak ve özellikle çalışan anne ve babaların destekçisi olmak için hazırlanan  ‘’ Kreş ve Gündüz Bakım Evi’’ projesinin  yapım ihalesi 12.10.2020 Pazartesi günü yapılacaktır. Toplamda 2101 m2 alan üzerine kurulacak Kreş ve Gündüz Bakım Evi Projesi içerisinde  0 -4 yaş grubu gündüz bakım evi,  4 – 6 yaş kısmi zamanlı ve tam gün kreş, Kapalı Çocuk oyun alanı Kafeterya & Restaurant, Açık Oyun & Spor Alanı  ve Atatürk Parkı Peyzaj düzenlemesi yer alacak.
"1 Projeyle 6 Hizmet Alanı" nı oluşturduklarını ifade eden Belediye Başkanımız  Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ‘’ Çocuklarımız bizim geleceğimizdir, dolayısı ile çocuklarımıza yapılan yatırım Akdağmadeni'nin ve ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. Çocuklarımıza yönelik yapılan çalışmalar, bizim için ayrıca bir öneme sahiptir. İlçemize yaptığımız yatırımlarla söz verdiğimiz gibi ilçemizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Her şeyin en güzelini hak eden insanımıza yönelik daha nice güzel projeleri sizlerden aldığımız güçle başaracağız.’’ Dedi.

Takip Et
1 PROJE 6 HİZMET - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
1-proje-6-hizmet-yozgat-akdagmadeni-belediye