Yapımı devam eden Ankara-Yozgat-Sivas yüksek hızlı tren projesinde incelemelerde bulunmak üzere Akdağmadeni şantiyesine gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn.Mehmet Cahit TURHAN çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yüksek Hızlı Tren şantiyesinde yapılan bilgilendirme sunumunun ardından Bakan Mehmet Cahit TURHAN, Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir BOZDAĞ, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf BAŞER,Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ve beraberindeki yetkililer ''Yüksek Hızlı Tren'' travers yapım fabrikasını gezerek incelemelerde bulundu. 

Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI MEHMET CAHİT TURHAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
ulastirma-ve-altyapi-bakani-mehmet-cahit-turhan-ilcemizi-ziyaret-etti-yozgat-akdagmadeni-belediye