Belediyemiz araç parkını yenilemeye daha modern bir hale getirmeye devam ediyor. Belediyemizin ihtiyaçları doğrultusunda araç parkımıza büyük bir takviye yapılarak 4 yeni araç vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.
"Halkımıza daha kaliteli hizmet vermek anlamında belediye garajına yeni araç takviyelerinin yapıldığını bildiren Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN, ‘’ Bu konuda ilk adımı geçen aylarda atıp belediyemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığından bir adet kazıyı- yükleyici kepçe kazandırılmıştı. Bugün ise 2 adet sıkıştırmalı çöp kamyonu 1 adet Ford çift kabin pikap, 1 adet 4*4 Dacia Duster Zabıta aracı olmak üzere toplam maliyeti 617 Bin TL olan 4 yeni aracımızı belediyemiz envanterine kazandırmış bulunmaktayız. Araç filomuz ne kadar güçlü olursa hizmetlerin yapılması da o kadar hızlanacaktır. Özellikle zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde ilçe temizliği ve diğer işlerde kullanılmak üzere araç parkımıza kazandırdığımız araçlarımızın büyük önemi bulunmaktadır. Önümüzde ki günlerde belediyemiz araç parkını geliştirmek ve daha donanımlı hale getirmek için yeni araç alımlarımız devam edecektir. Yeni araçlarımız İlçemize ve halkımızı hayırlı uğurlu olsun’’ Dedi.


Takip Et
ARAÇ PARKI GENİŞLİYOR - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
arac-parki-genisliyor-yozgat-akdagmadeni-belediye