'ŞEHİDİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK''
Irak'ın kuzeyinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada Şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Mehmet KÖKLÜ, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Şehit Piyade Uzman Onbaşı Mehmet KÖKLÜ'nün cenazesi, önce helallik alınması için Yeşiltepe Mahallesi'ndeki baba evine getirildi. Şehidimizin Türk bayrağına sarılı tabutu, buradan da belediye meydanına götürüldü.Belediye Meydanında binlerce vatandaşımızın katıldığı cenaze namazından sonra Şehidimiz ilçe mezarlığında ki şehitliğe defnedildi.Şehidimize Allah'tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Milletimizin başı sağolsun.


Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
ŞEHİDİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
sehidimizi-son-yolculuguna-ugurladik-yozgat-akdagmadeni-belediye