Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçemizde vatandaşlarımıza hizmet veren Aile Sağlık Merkezleri , Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları ve Akdağmadeni Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı. 

Klinikleri tek tek dolaşarak hekimlerin ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayan  Başkanımız muayene sırasını bekleyen vatandaşlarımızla da  sohbet ederek hastalara  acil şifalar diledi.

Başkanımız '' Hayatın, yaşamın ve tek bir nefesin ne anlamana geldiğini çok iyi bilen, bir canı kurtarabilmek için kendi canını hiçe sayan, dünyanın en temiz kıyafeti beyaz önlüğü gururla taşıyan tüm meslektaşlarımın ve fedakar sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ederim.'' dedi. 
Takip Et
BAŞKANIMIZDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
baskanimizdan-saglik-calisanlarina-ziyaret-yozgat-akdagmadeni-belediye