Belediyemiz, yol yapımı, asfalt çalışmaları, altyapı ve çevre düzenlemesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçemizin ana arterleri başta olmak üzere birçok mahallemizde kış mevsimi öncesi sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor.
Asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren ekiplerimiz son olarak ilçemizin en işlek yollarından biri olan TOKİ yolunu da (Sultan Harun Reşit Caddesi) sıcak asfalt ile buluşturdu.
Vatandaşlara güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanı sunmak için çalışmaların ilçenin her noktasında sürdüğünü belirten Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ‘’Kış mevsimi öncesinde belirlediğimiz güzergahlarda yol yenileme çalışmalarımıza aralıksız devam  ediyoruz. Yeni yapılaşmalarla birlikte ilçemizin en büyük mahallesi durumuna gelen Seyrantepe Mahallemize değer katacak bir çalışmayı da bugün tamamlamış bulunuyoruz. İlçemizin en işlek yollarından olan TOKİ yolunda gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayarak sıcak asfalt çalışmasını bitirdik. Çok kısa bir sürede gerekli çevre düzenleme çalışmalarını da tamamlayarak bölgede yol sorununu çözmüş, modern şehircilik anlayışına uygun bir cadde oluşturmuş olacağız."
Sıcak asfalt çalışmalarının yapılan planlama dahilinde devam edeceğini belirten Başkanımız ‘’Çalışmalarımız kesintisiz devam edecek. İnşallah kış öncesi Piri Reis Caddemizi de ilçemize yakışır hale getireceğiz. Önümüzde ki bahar dönemiyle birlikte ise Ormanyolu Caddesini sıcak asfaltla yeniledikten sonra ana arterlerimizin büyük çoğunluğunu tamamlamış olacağız.
Bu süreçte desteğini esirgemeyen ve çalışmalar boyunca anlayış gösteren vatandaşlarımıza, olağanüstü gayretle çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm mahallelerimizde ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet ulaştırmaya devam edeceğiz.
TOKİ YOLUMUZ HAYIRLI OLSUN, KAZASIZ BELASIZ YOLCULUKLAR DİLİYORUM.” diye konuştu.

Takip Et
OMUZ OMUZA VERİNCE YOL MU DAYANIR - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
omuz-omuza-verince-yol-mu-dayanir-yozgat-akdagmadeni-belediye