İlçemizin her anlamda imarı için zaman mefhumu gözetmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
İlk olarak İstanbulluoğlu Mahallesi Atatürk Caddesi’nde başlattığımız asfalt çalışmalarımıza Seyrantepe Mahallesi TOKİ yolunu tamamlayarak devam ettik. Bugün de Ahisavi Mahallesi Piri Reis Caddesi ile eski ismi Orman Yolu yeni adıyla Necmettin ERBAKAN Caddesi'nin başlangıç noktasını sıcak asfalt ile buluşturarak çalışmalarımızı tamamladık.
15 gün gibi kısa bir süre içerisinde daha yaşanılabilir bir Akdağmadeni için 3 mahallemizde 8 bin ton sıcak asfalt çalışması yaparak sorunlu yollarımızı yenilemiş olduk.
Tüm bu gayreti ve çabayı hemşehrilerimizin yaşam kalitesini ve konforunu arttırmak için ortaya koyuyoruz.
Mevsim koşulları elverdiği ölçüde Ormanyolu Caddesi üzerindeki çalışmalarımızı sürdürerek TOKİ yolu ile Piri Reis caddesi arasında kalan bölümü de tamamlayacağız.
Her koşuldaki özverili çalışmalarından dolayı kıymetli çalışma arkadaşlarımıza ve sabrınız için siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.
 

Takip Et
PİRİ REİS CADDESİ ASFALT ÇALIŞMASI TAMAM - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
piri-reis-caddesi-asfalt-calismasi-tamam-yozgat-akdagmadeni-belediye