Akdağmadeni’nde yeni göreve başlayan ve oryantasyon eğitimi alan öğretmenler kurum ziyaretleri kapsamında belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ile bir araya geldi. Başkanımız tarafından Başkanlık makamında misafir edilen öğretmenlere ilçemizde devam eden çalışmalar, planlanan projeler ve eğitim alanında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.
Öğretmenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız, ‘’ Öncelikle tüm öğretmenlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Genç kuşakların yaşama hazırlanması ile beraber, geleceğin nasıl şekilleneceğini etkileme gücüne sahip olan öğretmenlik günümüzde en önemli mesleklerden biridir. Belediye hizmetlerinin yanı sıra bizlerinde en önemli görev ve sorumluluklarından bir tanesi eğitime sunacağımız katkıdır. Geleceğin inşasında, mimarisinde hepimize ayrı bir görev düşüyor. Bu vesileyle öğretmenlerimizin fikirlerine ve önerilerine daima açığız. Eğitim alanında yapılacak çalışmalarda belediyemizin kapıları eğitimcilerimize sonuna kadar açıktır. Öğretmenlerimizin ilçemizde güzel hizmetlerde bulunacağına inanıyorum.Göreve yeni başlayan tüm öğretmenlerimize bir kez daha ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum.’’ dedi.
Ziyaret sonunda öğretmenler Başkanımıza teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.Takip Et
ÖĞRETMENLERDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
ogretmenlerden-baskanimiza-ziyaret-yozgat-akdagmadeni-belediye