AKDAĞMADENİ'NDE DEPREM BÖLGESİNE YARDIM SEVKİYATI DEVAM EDİYOR...

Depremden zarar gören vatandaşlarımızın yaralarının sarılması için ilçemizde  başlatılan yardım seferberliği devam ediyor.

Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen depremler sonrasında  belediyemiz başta olmak üzere, kurumlarımız, sivil toplu kuruluşları ve vatandaşlarımız tarafından kısa sürede temin edilen 1500 adet gıda kolisi ve 300 adet hijyen malzemesi içeren yardım kolisi Akdağmadeni Belediyesi Paketleme Tesisi'nde personellerimiz tarafından tasnifi yapıldıktan sonra  tıra yüklenerek yola çıktı. 

11 ilimiz afetten dolayı çok derin yaralar aldı. Bu dönemde  yaralarımız sarılana kadar bize düşen görev vatandaşlarımızı, kardeşlerimizi koruyup kollamak ve yardımcı olmak. Destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

Takip Et
DEPREM BÖLGESİNE YARDIM SEVKİYATI DEVAM EDİYOR - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
deprem-bolgesine-yardim-sevkiyati-devam-ediyor-yozgat-akdagmadeni-belediye