Avrupa Belçika Sivaslılar Birliği’nin destekleri ve Belediyemiz  koordinesiyle Akdağmadeni’nde akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan vatandaşlara araçları teslim edildi.Akdağmadeni’nde engelli vatandaşların yaşamını kolaylaştırmak ve onlara destek olmak için Akdağmadeni Belediyesi olarak desteklerinin devam edeceklerini ifade eden Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN  ‘’Belçika Sivaslılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Kadim ARGU ve Sivas Temsilcisi Cahit ARGU’ya destekleri için teşekkür ediyoruz. İlçemizde tespit ettiğimiz ve akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan vatandaşlarımıza araçlarını teslim ettik. Bundan sonraki süreçte de gerek belediye gerek hayırsever vatandaşlarımıza yapacağımız farklı destek projeleriyle engelli vatandaşlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz. ‘’ dedi.

Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
EMANETLER TESLİM EDİLDİ - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
emanetler-teslim-edildi-yozgat-akdagmadeni-belediye