Pandemi önlemleri kapsamında bir süre ertelenen doğalgaz çalışmaları bugün itibariyle başladı. İlçemizin 11 mahallesini de kapsayan çalışmalarda 2020 yılı içinde yaklaşık 30 km hat çekimi yapılacaktır. Gültepe Mahallesi 243. Sokakta start verilen çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ‘’ Korona Virüs sebebiyle 3 ay gibi bir süre ertelenen ve bugün itibariyle yeniden başlayan doğalgaz çalışmaları tüm mahallelerimizi kapsayacak şekilde devam edecektir.’’ dedi.
Doğalgaz çalışmaları devam ederken kazı sonrası bozulan yollarda zaman kaybetmeden tadilat çalışmalarının yapılacağını bildiren Başkanımız ‘’ Bu yıl içerisinde ilçemizin büyük bir kısmında doğalgaz çalışmaları inşallah tamamlanmış olacak. Mahallelerimizde başlayan çalışmalar çarşı merkezinde devam edecektir.Bizlerde bu süreçte hızlı ve etkili bir şekilde yollarımızda tadilat çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gayretlerimiz sonucunda ilçemizde yaklaşık 30 km doğalgaz hattı çekilecek, birçok ekip eşzamanlı çalışma yürütecek ve özellikle çarşı merkezinde yapılacak çalışmalar hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Çalışma süresince herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için doğalgaz çalışmalarını gün gün takip ederek , vatandaşlarımızın bu yıl özlemle beklediği doğalgaz çalışmalarının sorunsuz bir şekilde tamamlanması için büyük gayret sarf edeceğiz ‘’ dedi.


Takip Et
DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
dogalgaz-calismalari-basladi-yozgat-akdagmadeni-belediye