İlçemizin en hareketli ana arterlerinden biri olan Gültepe Mahallesi Barbaros Caddesi’nde yenileme çalışmalarımız başladı. Caddede (Akdağmadeni MYO- Şato Restoran- Devlet Hastanesi Yolu) Eski kaldırımların ve yolların sökümü tamamlandıktan sonra sıcak asfalt serimi yapacağız.
Alt yapı çalışmaları tamamlanan Barbaros Caddesi üst yapı çalışmalarıyla birlikte Devlet Hastanesi Acil Servis Yoluyla bütünlük sağlanacak, ilçemize yakışır bir görünüme kavuşacaktır. Düzenli ve modern kaldırımlar, yeni aydınlatma direkleri ve sıcak asfalt uygulamasıyla birlikte çileye dönüşen yolu konforlu bir hale getirileceğiz. Çalışmaların kısa sürede bitirilmesi için ekiplerimiz bölgede yoğun bir mesai harcamaktadır. İlçemizin aksayan noktalarından birisini daha vatandaşlarımızın desteğiyle çözüme kavuşturacağız.
Akdağmadeni’nde yapacak çok işimiz, kat edecek çok yolumuz var. "Aşkınan Çalışan Yorulmaz” düşüncesiyle yağmur çamur demeden, gece gündüz dinlenmeden aşkla, şevkle, muhabbetle çalışmaya devam edeceğiz. Gayret bizden, tevfik Mevla’dan, takdir hizmetlerin en güzeline layık halkımızdandır.


Takip Et
BARBAROS CADDESİ YENİLENİYOR - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
barbaros-caddesi-yenileniyor-yozgat-akdagmadeni-belediye