Belediyemiz tarafından öncelik verdiğimiz konuların başında insana ve eğitime yapılan yatırımlar gelmektedir. Akdağmadeni Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlediğimiz, üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin ücretsiz katılabileceği deneme sınavları için karşılıklı protokol imzalandı.
Akdağmadeni Halk Eğitim Merkezinde yıl boyunca ve belirli aralıklarla devam edecek olan deneme sınavlarına üniversiteye hazırlanan tüm öğrencilerimiz katılabilecek.
İmzalanan iş birliği protokolü sonrasında açıklama yapan Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ‘’ Sınavlara girecek öğrencilerimizin, bilgilerini ve zamanı olumlu kullanma becerilerini test etmek, eksik konularını görmelerini sağlamak ve heyecanlarını yenebilmelerine olanak sağlamak amacıyla yıl boyunca belirli aralıklarla Halk Eğitim Merkezimizin koordinesinde deneme sınavları yapıyoruz. Deneme sınavlarının tüm masrafları belediyemiz tarafından karşılanmaktadır. Halk Eğitim Merkezimiz sınavların düzenlenmesi, öğrencilerimizin üniversite sınavlarına kaliteli şekilde hazırlanması için titiz bir çalışma yürütüyor. Öğrencilerimizden tek beklentimiz çalışmaları ve meşakkatli olan bu süreçte azim göstermeleridir. Başarıları için gerekli fiziki donanım şartlarını ve kaynak teminini bütün imkanlarımızı seferber ederek sağlıyoruz. Sınava girecek tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyor, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan KARABULUT Hocam ve Halk Eğitim Merkezinde öğrencilerimiz için emek harcayan tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum.'' dedi.


Takip Et
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ DENEME SINAVI - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
universiteye-hazirlanan-ogrencilerimize-ucretsiz-deneme-sinavi-yozgat-akdagmadeni-belediye