AKDAĞMADENİ BELEDİYESPOR U- 18 FUTBOL TAKIMIMIZ YOZGAT ŞAMPİYONU OLDU...

U-18 Gençler Yozgat  Futbol Ligi Şampiyonu Akdağmadeni Belediyespor futbol takımı oldu. 

Ligde bir kez berabere kalan diğer tüm maçları kazanan  U- 18 futbol takımımız ligi  namağlup  tamamlayarak yakalanması zor bir başarıyada imza attı. 

Yaşanan şampiyonlukla büyük sevinç yaşayan takımımız 4- 7 Mayıs tarihleri arasında Kırıkkale'de yapılacak olan bölge şampiyonasında da ilimizi ve ilçemizi temsil edecek. Burada alınacak bir başarıyla Akdağmadeni Belediyespor Futbol takımı U-18 Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanacak. 

Bölge şampiyonasına hazırlanan takımımız antremanda ziyaret eden  Belediye Başkanımız Uzm.Dr. Nezih YALÇIN '' Bölge Şampiyonasına gitmeyi hak eden takımımı yürekten kutluyorum. Zorlu lig sürecinde durmak bilmeden çalışan tüm sporcularıma ve Antrenörümüz Ömer EKİNCİ'ye ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Akdağmadeni Belediyesi olarak gençlerimize yaptığımız yatırımlar sonucunda başarının kaçınılmaz olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Takımımızın Bölge Şampiyonasında ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Kırıkkale'de alınacak başarılı sonuçlar sonrasında inşallah Türkiye Şampiyonasına U-18 Futbol takımımızı göndereceğiz. '' dedi.
Takip Et
AKDAĞMADENİ BELEDİYESPOR U-18 TAKIMI ŞAMPİYON OLDU - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
akdagmadeni-belediyespor-u-18-takimi-sampiyon-oldu-yozgat-akdagmadeni-belediye