Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN İstanbul Yozgatlılar Federasyonu'nun düzenlediği programa, akabinde bir hemşehrimizin düğününe katıldı. Gün sonunda Esenyurt Yozgatlılar Derneği önderliğinde hemşehrilerimizle buluştu. Yozgat milletvekili Sayın İbrahim Ethem SEDEF, MHP Yozgat İl Başkanı Sayın Ferhat ALTAN, Sorgun Belediye Başkanı Sayın Erkut EKİNCİ, Sarıkaya Belediye Başkanı Sayın Ömer AÇIKEL'in de katıldığı toplantıya çok sayıda partili yönetici ve hemşehrilerimiz iştirak etti. Bizleri burada ağırlayan, yalnız bırakmayan hemşehrilerimize ve özellikle federasyon başkanımız Sayın Ahmet Yılmaz ve dernek başkanımız Ekrem Bey'e teşekkür ederiz. 


Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
BAŞKANIMIZ İSTANBUL'DA HEMŞEHRİLERİMİZ İLE BULUŞTU - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
baskanimiz-istanbul-da-hemsehrilerimiz-ile-bulustu-yozgat-akdagmadeni-belediye