Her fırsatta istişarenin önemine değinen ve bu doğrultuda özellikle kış aylarını esnaf ve vatandaşlarla görüşerek geçiren Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN sanayi esnafını ziyaret ederek yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Elinin emeği , alnının teriyle sermayesini beyniyle yoğurup ilçe halkına hizmet sunan değerli sanayi esnafımızın fikirlerine ve önerilerine her zaman açık olduklarını ifade eden Başkanımız ‘’ Sık sık gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde talepleri yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına ortak oluyoruz. Çözüm noktasında istişarelerde bulunuyoruz. Kıymetli esnaflarımız ve vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmeler sonrasında ilçemizi el ele gönül gönüle daha güzel yarınlara ulaştırmak için  var gücümüzle çalışacağız.'' dedi.

Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR. - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
esnaf-ziyaretleri-devam-ediyor-yozgat-akdagmadeni-belediye