İlçemizin en büyük mahallelerinden biri olmasına rağmen sosyal alanları yetersiz olan Emek Mahallesi'ne düzenli ve donanımlı bir yeşil alan kazandırmak için başlatmış olduğumuz çalışmaları tamamlayarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunduk.
Emek Mahallesi’ne kazandırdığımız Huzur Park için öncelikle bölgede şahıslara ait olan 5 arsanın kamulaştırmasını yaptık. Daha sonra ise mahallede yaşayan vatandaşlarımızın uzun yıllardır istediği parkımızın yapımına başladık.
Toplamda 2500 metrekare açık alanı bulunan parkımızı mahalle sakinlerinin bir araya gelip oturup sohbet edebileceği, güvenli ortamda oyun oynayan çocuklarını takip edebilecekleri bir yaşam alanına dönüştürdük. Park içerisinde çocuk oyun alanları,kameriyeler, peyzaj düzenlemeleri ve  araç otoparkı bulunuyor.
Gayret bizden, tevfik Mevla’dan, takdir hizmetlerin en güzeline layık Akdağmadeni halkındandır. Emek Mahallesi'ne ‘’Huzur Park’’  hayırlı olsun.

Takip Et
EMEK MAHALLESİ’NİN YENİ GÖZDESİ ‘HUZUR PARK’ HAYIRLI OLSUN. - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
emek-mahallesi-nin-yeni-gozdesi-huzur-park-hayirli-olsun-yozgat-akdagmadeni-belediye