Belediye Başkanımız Uzm.Dr. Nezih YALÇIN Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
Başkanımız mesajında; '‘İçinde büyük hikmetler barındıran bir kandil gecesine daha ulaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Berat gecesi, bizlere akıp giden hayatta durup düşünme, özümüze dönme ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunarken birliğimizi, beraberliğimizi ve gönül bağlarımızı güçlendirmeye imkan verir. İşte bu manevi atmosferde idrak edeceğimiz on bir ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandilinde, gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerim olmak üzere bu gecede el açıp dua eden tüm Müslüman kardeşlerimizin, dualarının kabul olmasını diler, Berat Kandillerini tebrik ederim” dedi.


Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
BAŞKANIMIZ UZM.DR NEZİH YALÇIN'IN BERAT KANDİLİ MESAJI - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
baskanimiz-uzm-dr-nezih-yalcin-in-berat-kandili-mesaji-yozgat-akdagmadeni-belediye