BELEDİYE BAŞKANIMIZ UZM.DR.NEZİH YALÇIN'DAN YENİ YIL MESAJI 
Zor bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih YALÇIN, 2021 yılının güzelliklere vesile olmasını dileyerek, " Ülkemiz ve ilçemiz  başta olmak üzere tüm insanlık için yeni yılda sağlık, huzur, barış, bol kazanç, mutluluk ve güzellikler temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.’’dedi. Başkanımız mesajında ; 
''2020 yılında neredeyse dünya gündeminin tamamında ana gündem olan koronavirüs salgını insan yaşamını etkileyen en önemli sorun olarak karşımıza çıktı. Geride bıraktığımız süreçte yaşama dair her alanda dengeleri etkileyen ve yoğun mücadele gerektiren salgında birçoğumuz yakınlarını kaybetmenin üzüntüsünü, birçoğumuzda yakalandığı hastalığı atlatmanın sevincini yaşadı. Akdağmadeni Belediyesi olarak  pandemiyle mücadelede yoğun çalışmalar gerçekleştirirken bir taraftan da ilçemizde yapılan alt yapı çalışmalarını bir an önce tamamlamak için yoğun gayret sarf ettiğimiz bir yıl oldu. Zorlu geçen yıl içerisinde özellikle sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.2021 yılında hemşehrilerimizin bizlere olan güveni ve sevgisine layık olma anlayışıyla çalışacağımız  Akdağmadeni’ni daha yaşanılabilir bir ilçe yapma hedefine odaklanıp her alanda birçok projeye imza atacağımız bir yıl olacak. Bu vesileyle aziz vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimize ve salgın sürecinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor, halen tedavi görmekte olan hastalarımıza acil şifalar diliyor, başta ülkemiz ve ilçemiz  olmak üzere tüm insanlık için yeni yılda sağlık, huzur, barış, bol kazanç, mutluluk ve güzellikler temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.'' dedi.


Takip Et
BELEDİYE BAŞKANIMIZ UZM.DR.NEZİH YALÇIN'DAN YENİ YIL MESAJI - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
belediye-baskanimiz-uzm-dr-nezih-yalcin-dan-yeni-yil-mesaji-yozgat-akdagmadeni-belediye