Üniversite sınavında başarılı olan öğrencilerimiz Büşra Şahin (Tıp Fakültesi), Elif Anar - Berke Nuh Şahin (Diş Hekimliği), Davut Yılmaz - Burak Berke Ak (Hukuk Fakültesi) ve Nuran Avşar (Eczacılık Fakültesi) Belediye Başkanımız Uzm. Dr. Nezih YALÇIN’ın konuğu oldu. Belediyemize ait Ak Konak’ta öğrencilerle bir araya gelen Başkanımız: "Birçok alanda yanında olduğumuz gençlerimize destekten hiçbir zaman kaçınmadık ve onların daha iyi şartlarda eğitimlerini devam ettirmeleri için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Bugün burada birçok önemli bölümde eğitim görecek ve meslek hayatına başladıklarında ilçemizi de temsil edecek gençlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Bu süreçte gençlerimizin sürekli olarak yanında olan fedakar ailelerimize ve kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. 
Sevgili Genç Kardeşlerim! Yeni bir hayata yelken açtığınız bu süreçte daha nice başarılara imza atacağınızdan hiç şüphem yok. İlçemiz ve genç öğrenci kardeşlerimize iyi bir örnek olacaksınız. İnşallah eğitim süreniz tamamlandıktan sonra Akdağmadeni’ne hizmet etmenin haklı gururunu yaşayacaksınız’’ dedi.
Gençlerle bir süre sohbet eden Başkanımız öğrencilerimize tablet bilgisayar ve çeşitli hediyeler vererek yeni eğitim öğretim  hayatlarında başarılar diledi.

Takip Et
BAŞKANIMIZ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
baskanimiz-basarili-ogrencileri-agirladi-yozgat-akdagmadeni-belediye