Düğün- Bayram demeden, yağmur çamur dinlemeden, gece gündüz dinlenmeden sizin için çalışıyoruz.
Akdağmadeni'nin 40 yıllık problemi "Hanlar Sokak Kanalizasyon Problemini" sokağa çıkma yasağının olduğu bu günlerde çözüme kavuşturuyoruz. Yüzlerce evin gideri ne yazık ki ilçemizin içinden geçen kapalı dereye akmakta, doğal olarak da bu durum çevreyi rahatsız edecek derecede pis kokuya neden olmakta, çevre ve halk sağlığını tehdit etmektedir. Çarşı merkezinin en yoğun bölgelerinden birindeki kanalizasyon sorununu halkımızı ve esnafımızı mağdur etmeden çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Gayret bizden taktir halktan ve Hak'tan.
Ne demiştik: " Derdimiz - Davamız - Sevdamız AKDAĞMADENİ!!

Etkinlik Takvimi
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Ekim
19
Belediye Meydanı
10:00 – 13:00
Tüm Etkinlikler
Etkinliklerimiz

Kanunlarda tanımlanan belediye hizmetlerini etkinlik, katılımcılık,saydamlık, hesap verebilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri çerçevesinde, teknolojik olanaklardan da yararlanarak, süratli ve dürüst bir şekilde yürütmek,

Takip Et
SİZİN İÇİN VARIZ - Akdağmadeni Belediyesi
Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yılında yerleşim yeri olarak kuruluyor.1862 yılında da belediye teşkilatı kurulmuştur.Ülkemiz de ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir Akdağmadeni Belediyesi de 1862 yılında kurularak Türkiye’nin 2. belediyesidir.
sizin-icin-variz-yozgat-akdagmadeni-belediye